E-papieros VIVO VISION ULTRA (White/Clear) Maximize

E-papieros VIVO VISION ULTRA (White/Clear)

650mAh, Ultra, BC, 2,0 ml, USB

Więcej szczegółów

79,90 zł

Promocja Promocja!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,25 zł.


E-papieros Vivo Vision Ultra

Papieros elektroniczny Vivo Vision  posiada clearomizer  z nowoczesnym systemem grzewczym  tzw.  dolną grzałką  ang. bottom coil  - ułatwiający uzupełnianie liquidu w clearomizerze oraz wymianę grzałki oraz baterię Ultra o pojemności 650 mAh.  

Clearomizer jest wykonany z przeźroczystego tworzywa odpornego na zarysowania oraz posiada miarkę ułatwiającą dozowanie i sprawdzenie poziomu liquidu.  Clearomizer Vivo Vision jest w pełni rozbieralny dzięki czemu łatwo jest go wyczyścić , a grzałkę, która podlega zużyciu można wymienić na nową. Ustnik w clearomizerze zamontowany jest na stałe.

Specyfikacja zestawu VISION ULTRA:
- 1 x akumulator typu ULTRA o pojemności 650 mAh
- 1 x clearomizer VISION 2,0 ml  z dolno-grzałkowym (ang. bottom coil), wymiennym systemem grzewczym
- 1 x ładowarka USB
- atrakcyjne opakowanie

Gwarancja: 
bateria - 3 miesiące 
ładowarka - 12 miesięcy

Dane techniczne:
- długość : 141 mm
- średnica : 14 mm
- rodzaj gwintu : 510
- pojemność clearomizera : 2 ml


Instrukcja obsługi:

Bateria znajdująca się w nowym zestawie jest naładowana i gotowa do użycia. Bateria ma pojemność 650 mAh. Baterię załącza się przez przyciśnięcie przycisku na obudowie. Przycisk należy trzymać tylko w momencie zaciągania. Trzymanie przycisku dłużej niż 8 sekund spowoduje wyłączenie baterii - jest to zabezpieczenie aby nie przegrzać grzałki clearomizera. Baterie mają funkcję włączania i wyłączania – by dokonać obu operacji należy szybko nacisnąć pięciokrotnie na przycisk baterii. Należy unikać zalania gwintu baterii płynem. Bateria raz zalana płynem nie będzie nadawała się do użytku a uszkodzenie takie nie jest objęte naprawą lub wymianą gwarancyjną. Upadek baterii może spowodować jej uszkodzenie. Efektem takiego uszkodzenia może być zawieszanie się lub brak reakcji na ładowanie. 

Pierwsze ładowanie baterii:

Instrukcja pierwszego ładowania baterii e-papierosa znajduje się poniżej - by jak najdłużej cieszyć się dużą pojemnością baterii należy po pierwszym jej rozładowaniu ładować ją około 4 godzin.

Instrukcja ładowania baterii:

Baterie wymagają okresowego ładowania – sygnalizowane jest to kilkunastokrotnym mignięciem diody przycisku. Baterię należy ładować wyłącznie dostarczoną w komplecie ładowarką. Ze względów bezpieczeństwa nie należy używać innych ładowarek gdyż grozi to wybuchem baterii.

Aby naładować baterię e-papierosa należy odkręcić ją od clearomizera a następnie wkręcić w gwint ładowarki USB. Ładowarkę należy podpiąć do źródła zasilania - może być to komputer, ładowarka samochodowa lub też przejściówka AC, która należy wpiąć do gniazdka 230V. Po pierwszym pełnym cyklu ładowaniu, baterię można doładowywać niezależnie od stopnia rozładowania. Działanie takie nie wpływa na żywotność baterii ale jedynie na czas jej działania dlatego zaleca się ładować baterię do końca by wydłużyć czas między kolejnymi ładowaniami. Czas ładowania Vivo Vision wynosi  2 - 2,5 godziny. Rozpoczęcie ładowania sygnalizowane jest kilkukrotnym mrugnięciem diody przycisku baterii oraz czerwonym kolorem diody na baterii. Podczas ładowania dioda ładowarki zależnie od modelu e-papierosa może świecić stale kolorem czerwonym lub świecić na przemiennie w kolorach czerwonym i zielonym. Stan pełnego naładowania sygnalizowany jest zmianą koloru diody z czerwonego na zielony na ładowarce e-papierosa. Należy pamiętać by nie przechowywać baterii w gorących lub wilgotnych pomieszczeniach.

Instrukcja napełniania clearomizera:

Aby napełnić  clearomizer należy odkręcić podstawę, obrócić ustnikiem w dół i wlać e-liquid  w  szczelinę pomiędzy obudową a centralnym kanałem powietrznym. Starannie dokręcić podstawę do korpusu clearomizera.

 Aby wymienić grzałkę należy odkręcić podstawę cleromizera ( w przypadku napełnionego liquidem cleromizera należy uważać by ustnik clearomizera był skierowany do dołu, zapobiegnie to rozlaniu się liquidu). Następnie przytrzymując podstawę, należy chwycić dwoma palcami za trzpień grzałki i delikatnie przekręcić w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Umieścić nową grzałkę w miejsce zużytej, dokładnie dokręcając. Dokręcić podstawę do clearomizera.

  • kolor clearomizera przeźroczysty
  • kolor baterii biały
  • wykończenie mat
  • E-papieros uzupełniany e-liquidami