Classic


Premix Selfie Classic

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego dym.pl znajdziesz premix Selfie Classic marki SELFIE. Jest to beznikotynowa baza aromatyczna, którą możesz dowolnie łączyć z bazami nikotynowymi lub innymi beznikotynowymi. Dzięki zastosowaniu tego typu produktu znacznie podniesiesz jakość swojego e-palenia. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele różnorodnych propozycji ciekawych kompozycji smakowych, co zwiększa Twoje możliwości zakupowe. Zobacz, co mamy Ci do zaoferowania i wybierz odpowiadające Ci aromaty z naszego asortymentu.

Selfie Premix Classic – postaw na produkty z oferty dym.pl

W tej kategorii produktów dostępne są Selfie Premix Classic w szerokiej palecie aromatów. Pozwoli Ci to na znalezienie produktu, dzięki któremu stworzysz swój własny, dopasowany do Twoich preferencji liquid. Dzięki testowaniu nowych smaków, będziesz mógł urozmaicić codzienne palenie e-papierosa. Pozwoli Ci to również na odkrycie ciekawych doznań podczas palenia. Jeżeli nie masz pewności, który z proponowanych przez nas aromatów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni – przetestuj kilka z nich. Dzięki temu nabierzesz pewności, jakie kompozycje smakowe są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Classic Selfie Premix – wybieraj spośród wielu wariantów

Bogata oferta sprzedawanych przez nas produktów daje Ci szanse na znalezienie idealnej mieszanki aromatów, trafiających w Twoje preferencje smakowe i zapachowe. Znajdziesz u nas między innymi premixy o aromacie aloes, kaktus i cytryna, cukierek jagodowy, guma balonowa, podwójne jabłko, kiwi z jabłkiem i miętą, grejpfrut z pomarańczą i limonką, białe winogrona, malinowym, truskawka z pomarańczą i wiele innych. Aromaty w tej kategorii produktów z całą pewnością nie należą do standardowych, a ich ciekawe kompozycje smakowe niewątpliwie przypadną do gustu osobom, które lubią testować nietuzinkowe aromaty. Classic Selfie Premix to seria, która przypadnie do gustu osobom poszukującym czegoś zupełnie nowego. Przekonaj się sam, jak wyjątkowa jest ta kolekcja i wybierz odpowiedni wariant dla siebie.

Premix Selfie Classic – postaw na produkty najwyższej jakości

Produkty dostępne w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością. Są to aromaty, które powstały na podstawie starannie wyselekcjonowanych składników, bezpiecznych dla ich użytkowników. W trakcie kontaktu z wysokimi temperaturami, nie dochodzi do uwolnienia żadnych szkodliwych dla organizmu związków, dzięki czemu można je użytkować bez żadnych obaw o swoje zdrowie. Poza wyjątkowymi walorami użytkowymi, są one również dostępne w atrakcyjnych cenach, co stanowi kolejny argument, żeby wejść w ich posiadanie. Wybierz odpowiadający Ci premix Selfie Classic z naszej oferty i ciesz się nowymi doznaniami w trakcie e-palenia.

Classic Selfie Premix w poręcznych opakowaniach

Premixy marki SELFIE zostały umieszczone w poręcznych buteleczkach. Dzięki temu napełnianie e-papierosa przebiega niezwykle sprawnie. W ich wnętrzu możliwe jest zmieszanie premixa z bazą nikotynową, a co za tym idzie, sprawdzą się także jako pojemnik na gotowy liquid.Show results (5)
Classic
View:
On page:
Sort by: