Party Edition


Premix Selfie Party Edition

W tej kategorii produktów oferujemy Ci premix Selfie Party Edition marki SELFIE. Jest to beznikotynowa baza aromatyczna, którą możesz mieszać z bazami nikotynowymi w preferowanych przez Ciebie proporcjach. Nasz asortyment jest na tyle zróżnicowany, że każdy znajdzie odpowiednią kompozycję smakową dla siebie. Zapoznaj się z naszymi artykułami i wybierz najlepszy wariant dla siebie.

Selfie Premix Party Edition – wybierz ofertę dym.pl

W naszej ofercie znajdziesz Selfie Premix Party Edition o perfekcyjnie skomponowanej palecie aromatów. Dzięki temu, za sprawą nowych smaków, będziesz mógł wprowadzić urozmaicenie do codziennego palenia e-papierosa. Przekonaj się sam, co mamy Ci do zaoferowania i skorzystaj z naszej oferty. Jeżeli nie masz pewności, który z dostępnych w naszym asortymencie premixów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni – przetestuj kilka z nich. To pozwoli Ci na zweryfikowanie, która kompozycja aromatów okaże się najlepsza dla Twoich kubków smakowych.

Party Edition Selfie Premix – wybieraj spośród wielu wariantów

Seria premixów Party Edition to zestawienie interesujących i doskonale wyważonych aromatów. W naszych licznych propozycjach znajdziesz między innymi takie smaki jak: rum z miętą czy brzoskwinia i pomarańcza. Ciekawy smak i zapach naszych produktów niewątpliwie będzie miłą odmianą dla klasycznych wyrobów tytoniowych. Przekonaj się sam o wyjątkowości naszych produktów i wypróbuj odpowiadającą Ci kompozycję.

Premix Selfie Party Edition – wysoka jakość w przystępnej cenie

Prezentowane w sklepie internetowym Party Edition Selfie Premix to wysokiej jakości aromaty, które sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Ekonomiczne opakowanie pozwoli Ci na wielokrotne użytkowanie liquidu. Wybierz interesujący Cię premix Selfie z serii Party Edition i odkryj nowe doznania podczas e-palenia.

Party Edition Selfie Premix – interesujące kompozycje smakowe

Jeżeli należysz do Vaperów, którzy wciąż poszukują nowych aromatów do swoich e-papierosów, to proponowana przez nas seria premixów Party Edition Selfie Premix może być dla Ciebie zaskakującym odkryciem. Na dym.pl znajdziesz bowiem różnorodne smaki, które w połączeniu z bazą nikotynową pozwolą Ci stworzyć liquid o interesujących walorach zapachowych. Jeżeli masz wątpliwości co do wybranych przez siebie produktów lub chcesz o coś zapytać – skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych dla Ciebie informacji.Show results (2)
Party Edition
View:
On page:
Sort by: