Akcesoria do cygar - zestaw do cygara

Akcesoria do cygar – wybierz produkty odpowiednie dla Ciebie

Jeżeli jesteś koneserem cygar, to ta kategoria produktów może Cię zainteresować. Znajdziesz w niej bowiem wysokiej jakości, eleganckie akcesoria do cygar. Proponujemy produkty, dzięki którym będziesz mógł je właściwie przechowywać i cieszyć się ich niczym nieskalanym smakiem. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz akcesoria, które będą Ci najbardziej odpowiadały.

Akcesoria do cygar – humidory

Humidory to pojemniki lub pomieszczenia, w których przechowuje się cygara. W ich wnętrzu panuje odpowiednia wilgotność powietrza (około 70%), co stanowi idealne warunki dla tytoniu, gdyż chroni przez jego wysychaniem. Aby móc zapewnić odpowiedni poziom wilgotności powietrza w humidorach, stosuje się w tym celu nawilżacze. Pomiarowi zaś służą higrometry. W szerokim asortymencie sklepu dym.pl znajdziesz szeroki wachlarz humidorów. Masz do wyboru produkty z szybką lub bez, dostępne w rozmaitych kolorach, kształtach oraz dedykowane różnej ilości cygar. Wybierz te wyjątkowe akcesoria do cygar już dziś i czerp radość z palenia.

Akcesoria do cygar – nawilżacze i higrometry

W naszej ofercie nie brakuje także nawilżaczy i higrometrów, dzięki którym zapewnisz właściwą wilgotność powietrza w humidorze. Nawilżać odpowiednio zwilży powietrze podczas gdy higrometr dokona stosownych pomiarów, co pozwoli Ci na utrzymanie wymaganej wilgotności na poziomie około 70%. Dodatkowo, w naszym asortymencie znajdziesz także kryształki do nawilżacza, które pochłaniają z otoczenia wodę lub ją do niego oddają. Postaw na sprawdzone akcesoria do cygar i wybierz produkty z naszej oferty.

Akcesoria do cygar – obcinarki i punchery

W ofercie sklepu online dym.pl znajdziesz obcinarki do cygar i punchery, które pomogą Ci w precyzyjny sposób otworzyć cygaro. Wybierz spośród wielu rozmaitych modeli i ciesz się wyjątkowym smakiem cygara. W naszych propozycjach znajdziesz obcinarki i punchery w szerokim przedziale cenowym. Wykonane z rozmaitych materiałów o niebanalnym designie, będą stanowiły atrakcyjny gadżet w Twoim wyposażeniu.

Akcesoria do cygar – etui na cygara

W tej kategorii produktów nie brakuje także etui dedykowanych przechowywaniu cygar. Tego typu akcesoria do cygar sprawdzą się w momencie, kiedy będziesz chciał zabrać ze sobą cygaro np. na przyjęcie. Możesz wybrać spośród licznych opcji. Proponujemy etui skórzane, drewniane lub stanowiące połączenie obu tych materiałów. Nasze produkty zapewnią odpowiednią ochronę cygarom, a przy okazji dodadzą szyku i elegancji.

Akcesoria do cygar – popielnice cygarowe

Na stronie sklepu dym.pl znajdziesz popielnice cygarowe, które pozwolą Ci na strzepnięcie nadmiaru popiołu z cygara, jak i również jego czasowe odłożenie. Proponowane przez nas rozwiązania są niezwykle oryginalne i poza funkcjami praktycznymi, pełnią także funkcje estetyczne. Tego typu akcesoria do cygar z całą pewnością nie pozostaną niezauważone.

Akcesoria do cygar – zestawy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zestawy akcesoriów do cygar, które mogą stanowić uzupełnienie Twojego wyposażenia lub zostać wręczone w formie prezentu. Elegancko zapakowane, z całą pewnością zadowolą każdego, obdarowanego nimi entuzjastę palenia cygar.Pokaż wyniki (62)
Akcesoria do cygar
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: