tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Węgielki do shishy

Czym są węgielki do shishy?

Korzystając z fajki wodnej, na pewno rzuciły Ci się w oczy rozżarzone węgielki, które odpowiadają za utrzymanie odpowiedniej temperatury. Ich popularność jest niezwykle duża, ponieważ jedyną alternatywą dla ich użycia jest korzystanie z grzałek elektrycznych, które stworzone są specjalnie do inhalacji. Węgielki są jednak częściej używaną praktyką, ponieważ pozwalają one na maksymalizacje satysfakcji z korzystania z shishy. Jednak czym są węgielki do shishy? Są one swojego rodzaju paliwem pozwalającym na rozpalenie oraz podtrzymywanie rozpalonej sziszy, tak aby temperatura nie była zbyt wysoka, jak również zbyt niska.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę kupując węgielki do sziszy?

Chociaż używanie fajki wodnej kojarzy nam się zazwyczaj z beztroskim spędzaniem czasu z naszymi znajomymi, musimy pamiętać, że równie ważne, co dobra zabawa jest odpowiednie zadbanie o bezpieczeństwo nasze oraz towarzyszących nam bliskich. Sięgnięcie po niesprawdzony węgiel do shishy może wiązać się z pieczeniem i drapaniem w gardle, jak również z objawami bólu głowy. Aby uniknąć takich sytuacji, bardzo ważne jest, aby wybierać rekomendowane węgielki do sziszy. Stawiając na sprawdzony węgiel, unikniemy nieprzyjemnych objaw, dzięki czemu nasza sesja powinna pozostawić po sobie jedynie przyjemne wrażenia.

Innym ważnym kryterium, na które musimy zwrócić uwagę, jest rozmiar, jaki mają węgielki. Niedopasowane węgielki nie zmieszczą się do naszej fajki wodnej, przez co są kompletnie niepraktyczne. Oczywiście, wszystko zależy od modelu posiadanej przez nas fajki, dlatego nie da się powiedzieć, który rozmiar będzie działał uniwersalnie, jednak w przypadku braku wiedzy, dotyczącej naszej shishy, powinniśmy zdecydować się na węgiel o mniejszym rozmiarze, tak aby być pewnym, że węgielki nie będą za duże.

Węgielki do shishy — jak prawidłowo je rozpalić?

Poprawne rozpalenie węgielków, jest konieczne, aby wszystko przeszło prawidłowo. Jak jednak zadbać, aby węgielki do shishy prawidłowo się rozpaliły? Na samym początku powinniśmy określić ilość węgla potrzebną do odpowiedniego podgrzania. Będzie się ona różniła w zależności od posiadanego przez nas sprzętu, jego rozmiaru, posiadanego przez nas tytoniu, jak również metody palenia, której zamierzamy użyć. Gdy już dopasujemy ilość materiału, umieszczamy węgielki do shishy, tak aby całkowicie się rozżarzyły. Zbyt szybkie korzystanie z sziszy, gdy węgiel się nie rozżarzy, może spowodować, to, że nawdychamy się dużej ilości tlenku węgla, który jest dla nas niebezpieczny.

Węgiel do shishy samo rozpalający o różnych smakach!

Z roku na rok przybywa coraz więcej zwolenników spędzania czasu przy shishy. Aby uprościć zadanie, jakim jest rozpalenie shishy, na rynku pojawiają się coraz częściej alternatywy dla tradycyjnych węgielków, czyli samo rozpalający węgiel. Z jego pomocą, rozpalenie fajki wodnej jest znacznie szybsze. W ten prosty sposób wystarczy nam kilkanaście sekund, aby przygotować się do sesji z shishą. Warto wspomnieć, że ten rodzaj węgielków występuje również w różnych rodzajach smakowych, przez co możemy urozmaicić smak tytoniu, a co za tym idzie doprowadzić do nowych doznań smakowych.

Pokaż wyniki (3)
Węgielki do Shishy
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: