tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Fajki Bongo Szklane

Fajki wodne szklane w różnych rozmiarach

W tej kategorii produktów proponujemy Ci fajki wodne szklane w różnorodnych rozmiarach. Możesz wybrać opcję podręczną, mierzącą zaledwie 16 centymetrów, jak i większą, sięgającą nawet 46 centymetrów, przeznaczoną do używania głównie w warunkach domowych. W naszym szerokim asortymencie dostępny jest duży wybór fajek wodnych różnej wielkości. Dzięki temu masz możliwość wybrania dokładnie takiej, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Bongo szklane transparentne i kolorowe

Nasze produkty dostępne są w różnorodnych kolorach. Proponujemy Ci bongo szklane transparentne lub prezentujące się w odmiennych kolorach i wzorach. Znajdziesz także egzemplarze z rozmaitymi akcentami w postaci różnokolorowych listków, napisów i wielu innych. Wygląd oferowanych przez nas fajek wodnych jest naprawdę interesujący i niewątpliwie zwróci uwagę każdego, kto zagości w Twoim domu.

Fajki wodne szklane w różnych kształtach

W propozycjach sklepu online dym.pl znajdziesz fajki wodne szklane o różnorodnych kształtach. Możesz wybrać te z prostą komorą, zakrzywioną lub lekko pochyloną. Różnią się one także kształtem dzbana. Jedne przypominają odwrócony lejek, inne są bardziej okrągłe, a jeszcze inne proste i stanowią przedłużenie komory. Wariantów jest wiele. Sprawdź i wybierz ten, który najbardziej trafia w Twój gust.

Bongo szklane ze zwężeniem na kostkę lodu

W naszym sklepie nie brakuje również fajek wodnych ze zwężanymi szyjkami, które umożliwiają umieszczenie w fajce kostek lodu. Kostki nie wpadają do zbiornika z wodą, a zatrzymują się na zwężeniu. Dzięki temu przyjemnie schładzają wdychane powietrze. Takie udogodnienie zapewnia wyjątkowe doznania w trakcie inhalacji.

Wysokiej jakości fajki wodne szklane

Asortyment naszego sklepu obfituje w wysokiej jakości fajki wodne szklane. Część naszych produktów została stworzona ręcznie, co niewątpliwie czyni je niepowtarzalnymi. Precyzja wykonania oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że dostępne w naszej ofercie produkty są trwałe i przez długi czas będą pełniły swoją rolę. Wybierz spośród dostępnych w naszym sklepie propozycji, a zyskasz wartościowy produkt w przystępnej cenie.

Bongo szklane na różne okazje

Na stronie sklepu dym.pl znajdziesz bongo szklane, które sprawdzą się na różne okazje. Możesz używać je na własne potrzeby, udostępniać gościom w trakcie spotkań towarzyskich lub wręczyć w formie prezentu. W tym ostatnim przypadku opcji jest tak wiele, że z całą pewnością znajdziesz egzemplarz, który spodoba się obdarowanemu. Nasze produkty stanowią opcję na niekonwencjonalny podarunek i docenią je osoby, które gustują w tego typu akcesoriach.

Dlaczego warto wybrać Bongo szklane?

Wybór szklanego bongo niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim jest to trwały produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest łatwy w obsłudze, a utrzymanie go w czystości nie sprawia problemów. Daje on możliwość zażywania inhalacji samodzielnie lub w większym gronie osób i jest ona dużo bardziej bezpieczna od palenia klasycznych papierosów.Pokaż wyniki (94)
Fajki Bongo Szklane
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: