tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Filtry i filterki

Filtry do papierosów – zwiększ swój komfort palenia

Aby móc samodzielnie wykonać skręta, koniecznym jest posiadanie filtra. Poza wzmocnieniem konstrukcji papierosa, pełni on również inne ważne funkcje. Przede wszystkim znacznie redukuje ilość szkodliwych substancji smolistych, jakie mogą dostawać się do płuc w trakcie zaciągania się dymem papierosowym. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości filtry do papierosów, które uczynią Twoje palenie przyjemniejszym i bezpieczniejszym. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Filterki do papierosów dla wymagających

W naszym sklepie internetowym dym.pl dostępne są rozmaite filtry, takie jak OCB Slim Virgin lub filtry węglowe Super Heroes, które pomogą Ci stworzyć papierosa perfekcyjnie dopasowanego do Twoich preferencji. Za sprawą aktywnego węgla znajdującego się w ich składzie, filterki do papierosów gwarantują optymalną filtrację dymu papierosowego oraz jego chłodzenie. Dzięki temu będzie on pozbawiony dużej ilości substancji smolistych, a dodatkowo nie poparzysz się podczas zaciągania. Oferowane przez nas produkty powstały z wysokiej jakości, naturalnych materiałów. Są przyjemne w dotyku, co niewątpliwie poprawia komfort palenia. Dostępne w naszym sklepie filtry spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy decydują się na ich ponowny zakup. I Ty dołącz do grona zadowolonych klientów.

Filtry do bletek – sposób mocowania

Aby filtry do bletek były odpowiednio przymocowane do skręta i nie wypadły podczas palenia, koniecznym jest dokonanie tego we właściwy sposób. Otóż filtr umieszcza się wewnątrz skręta, z brzegu. Powinno być to zrobione w taki sposób, aby podczas zaciągania się dym przepływał właśnie przez filtr. Takie umiejscowienie akcesorium pozwoli na to, aby na filtrze zatrzymywały się zanieczyszczenia, które wytwarzają się w trakcie procesu jakim jest spalanie suszu.

Filterki do bletek – liczne zalety ich stosowania

Poza oczyszczaniem dymu papierosowego i jego chłodzeniu, filterki do bletek mają również wiele innych zalet. Dostępne w różnorodnych rozmiarach, z łatwością mogą być dopasowane do bibułek oraz preferencji użytkownika. Są pakowane w różnorodny sposób, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania takiego, który najlepiej mu odpowiada. Co istotne, filtry nie zajmują dużo miejsca, w związku z czym można nosić je ze sobą wszędzie i w razie konieczności użyć. Za sprawą filtrów do papierosów istnieje opcja łatwiejszego przygotowania skręta, co z całą pewnością pozytywnie wpływa na późniejsze jego palenie. Filtry do papierosów to jedno z tych akcesoriów, których absolutnie nie możesz pominąć podczas kompletowania zestawu do skręcania papierosów. Zapoznaj się szczegółowo z propozycjami filtrów dostępnych w naszym sklepie online i wybierz te, które najlepiej będą odpowiadały Twoim potrzebom. Wybierając nasze produkty zyskujesz pewność, że Twoje skręty będą pełnowartościowe, a Ty będziesz mógł czerpać radość z ich palenia. Wybierz najwyższą jakość jaką oferuje Ci nasz sklep - dym.pl.Pokaż wyniki (17)
Filtry i filterki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: