tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Kamienie do shishy

Jak używać kamieni do shishy? To proste!

        Kamienie do shishy są pochodzenia naturalnego i nie zawierają nikotyny. Zalej je wybranym aromatem. Powstało wiele owocowych smaków, na przykład mięta, truskawka, zielone jabłko i wiele innych. Po 15 minutach kamienie są gotowe do użycia. Kamienie dają efekt dymu, tworzą iluzję palenia, jednak jest to po prostu para, która powstaje w skutek stopniowego uwalniania melasy pod wpływem wysokiej temperatury. Kamienie nie spalają się jak na przykład tytoń, dzięki temu podczas palenia nie wytwarzają się substancje smoliste. Podczas palenia czuć jedynie czysty owocowy smak zamknięty w dymie. Kamyczki należy nałożyć do cybucha, który przykrywamy folią aluminiową, a następnie robimy w niej dziurki. Na koniec nakładamy dobrze rozpalone węgle. Czas palenia na jednym cybuchu to około 30 minut. Kiedy melasa się wypali kamienie można polać ponownie fluidem aromatyzującym i palić dalej.

Kamyki do shishy są wielokrotnego użytku więc po skończonym paleniu należy oczyścić kamienie zalewając je gorącą wodą. Kiedy kamyki wyschną
można je ponownie zalać tym samym lub innym smakiem i cieszyć się paleniem na nowo. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kamyki do shishy oraz fluidy w wielu owocowych aromatach marki The Blum.