tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Popielniczka - popielniczki

Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup popielniczki?

Co prawda, zakup popielniczki bardzo często bywa natychmiastowy, to w momencie, w którym mamy więcej czasu, warto skupić się na czynnikach, które zapewnią nam komfort. Z tego powodu, warto zwrócić uwagę na wielkość oraz pojemność popielniczki, ponieważ jest to kluczowe kryterium, które sprawi, że nie będziemy musieli jej często opróżniać. Innym ważnym czynnikiem przy wyborze popielniczki jest to, gdzie ma się ona znajdować. Ze względu na materiał, z którego została wykonana popielniczka.

Czytaj więcej

Jeżeli mamy zamiar używać jej w pomieszczeniu, to może zostać ona wykonana z jakiegokolwiek materiału, jednak w momencie, w którym chcemy, aby była to popielniczka zewnętrzna, to głównym kryterium, będzie materiał, z którego została ona wykonana. Szklane popielniczki mogą szybko się uszkodzić, ze względu na upadek, który sprawi, że się one rozpadną, dlatego dużo lepszym materiałem na zewnątrz jest popielniczka metalowa.

Popielniczki — czyli sposób na zadbanie o czystość

Popielniczka to przedmiot, który widziała każda osoba. Występują one zarówno na chodnikach użytkowych, jak i w domach. To właśnie one sprawiają, że po naszych ulicach nie walają się niedopałki papierosów, które nie tylko wyglądają mało estetycznie, jak również bardzo długo się rozkładają. Z tego powodu, warto zadbać o to, aby mieć w swoim domu popielniczki. Ich ceny w zależności od wzoru oraz sposobu wykonania potrafią kosztować od kilku, do nawet kilkudziesięciu złotych, jeżeli zależy nam na wybraniu przedmiotu, który będziemy mogli potraktować również jako element upiększający wnętrze naszego domu.

Dbanie o czystość jest szczególnie ważne, gdy mieszkamy w bloku, a w naszym mieszkaniu znajduje się balkon. W wielu przypadkach, mieszkańcy po prostu wyrzucają pety przez niego, zamiast zainwestować w przedmiot, jakim jest popielniczka na balkon. Wraz z jej obecnością poprawiamy jakość naszej okolicy oraz pozbywamy się ryzyka, gdzie niedopałek trafia na balkon naszego sąsiada. Taka sytuacja potrafi wywołać konkretne zgrzyty wśród społeczności sąsiedzkiej, a w niektórych wypadkach, popielniczka zamykana na balkon potrafi nas uratować przed otrzymaniem mandatu za zaśmiecanie terenu, który w zależności od policjanta może okazać się naprawdę kosztownym przedsięwzięciem.

Popielniczki zewnętrzne, czy warto je kupować?

Wybierając się do różnych firm, w wielu przypadkach przed wejściem do biura możemy zobaczyć popielniczki zewnętrzne. Jest to związane z kulturą palenia, która od wielu lat zakorzeniona jest w naszym kraju. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, ponieważ obecność popielniczki wyznacza nam poniekąd miejsce, w którym dozwolone jest palenie, a to z kolei pozwala nam na zadbanie o czystość całego miejsca. Jeżeli wszystkie osoby pracujące lub odwiedzające nas będą wyrzucały swoje niedopałki prosto do popielniczki, możemy być pewni, że bardzo szybko pozbędziemy się petów walających się po całości obiektu.

Popielniczka na zewnątrz ze względu na swoją budowę pozwala na szybkie opróżnienie, gdy jest zapełniona, dzięki czemu nikt nie musi męczyć się z wyciąganiem niedopałków innych osób. Jest to szczególnie pomocne, gdy osoba zajmująca się sprzątaniem miejsca nie jest palaczem, ponieważ takie osoby gorzej reagują na zapach, który wytwarzany jest przez papierosy z popielniczki na zewnątrz. Popielniczka zewnętrzna odnajduje się świetnie głównie w trakcie sezonu letniego. W lokalach gastronomicznych, w których znajdują się ogródki piwne, tego rodzaju sprzęt jest konieczny, aby zapewnić użytkownikom komfortowe spędzanie czasu.

Popielniczki ozdobne, czyli rozwiązanie na prezent

Poszukując idealnego prezentu dla naszych bliskich, bardzo często możemy natrafić na pustkę, związaną z tym, że nie mamy pojęcia czym obdarować taką osobę. Jeżeli obdarowywana osoba jest palaczem, to popielniczka na prezent, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że zawsze znajdziemy możliwość sięgnięcia po nietuzinkowy wybór, który zdecydowanie zaskoczy bliską nam osobę. Dobrym pomysłem na prezent jest popielniczka metalowa, która ze względu na materiał, z którego została wykonana, będzie w stanie posłużyć przez długi czas, nie tracąc przy tym aspektu wizualnego, który po prostu wygląda cudownie.

Popielniczka jako prezent to rozwiązanie niemal idealne, jeżeli wiemy, że obdarowywany jest nałogowym palaczem. Oczywiście, nałóg palenia papierosów ma wiele negatywnych skutków, jednak moment, w którym dajemy prezent, nie jest dobrym czasem na próbę zwalczenia nałogu, a stylowa popielniczka zdecydowanie wywoła zaskoczenie, jak również sprawi, że prezent będzie rozwiązaniem praktycznym, który będzie używany każdego dnia. To właśnie praktyczne podarunki są sposobem na uszczęśliwienie bliskiej osoby, ponieważ każdorazowe użycie sprawia, że na twarzy beneficjenta pojawić się może uśmiech, czyli główny powód, dla którego dajemy prezenty.

Popielniczka ogrodowa, czyli dekoracja połączona z praktycznym zastosowaniem!

Sezon wiosenny oraz letni to czas, w którym wiele wolnego czasu spędzamy poza naszym domem. Grille czy ogniska, to sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu wśród grona naszych bliskich. Zazwyczaj, w każdym gronie znajduje się chociaż jeden palacz, przez co konieczne jest zadbanie o to, aby miał gdzie wyrzucać swoje niedopałki. Właśnie dlatego świetnym dodatkiem do stołu zewnętrznego będzie popielniczka ogrodowa, która zostanie umieszczona na owym stole. Jej obecność sprawia, że palacz nie będzie musiał się martwić, gdzie umieścić swoje pety, a dodatkowo, w ten sposób pozbywamy się problemu niedopałków, wyrzucanych gdziekolwiek popadnie.

W przypadku stołu, który nie jest zasłonięty z góry, warto sięgnąć po popielniczki ogrodowe z zamknięciem. W trakcie deszczu, do zwykłej popielniczki może napadać woda, która spowoduje, że niedopałki z niej wypłyną, a taka sytuacja nie jest raczej efektem pożądanym. Innym powodem, dla którego popielniczka zamykana jest dobrym wyborem, jest faktyczne zmniejszenie zapachu, który z niej się wydobywa. Nie każdy lubi zapach wypalonych papierosów, a tlące się niedopałki potrafią być męczące dla osób znajdujących się dookoła popielniczki. Popielniczka zamykana skutecznie sprawia, że niedopałki szybko zagasają, dzięki czemu nie musimy się już martwić o niekontrolowane rozpalenie się innych wypalonych papierosów.

Idealne rozwiązanie do miejsc publicznych, czyli popielniczka stojąca

W przypadku popielniczek, które mają znajdować się na zewnątrz budynku, jednym z najważniejszych czynników, jest ich jakość wykonania, ponieważ ma ona duży wpływ na to, ile wytrzyma dana popielniczka, bez jakichkolwiek uszkodzeń. Popielniczka stojąca, która dostępna jest w naszym sklepie, wykonana jest z materiałów o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możemy mieć pewność, że jest to rozwiązanie na lata. Co więcej, duża wytrzymałość, jaką ma popielniczka stojąca zapewni nam czystość, ponieważ niedopałki, zamiast trafić na podłoże, powędrują prosto do wnętrza popielniczki.

Dbanie o czystość jest konieczne, jeżeli zależy nam na utrzymaniu posesji w nienagannym stanie, a to może być uciążliwe, gdy w obiekcie nie znajduje się żadna popielniczka. Z tego powodu popielniczki zewnętrzne to nie tylko rozwiązanie dla palaczy, ponieważ ich obecność wpływa pozytywnie również na osoby, które nie palą, jednak muszą się zmagać z towarzystwem papierosów. Oczywiście, nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować problemu papierosów, które lądują na posesji, jednak każdy krok, który wykonujemy w celu zmniejszenia obecności niedopałków, jest dobry, i powinniśmy je wykonywać w trosce o nasz spokój.

Wysokiej jakości popielniczki dostępne w naszym sklepie

Chociaż mogłoby się wydawać, że każda popielniczka jest taka sama, to w rzeczywistości wygląda to zgoła inaczej. Co prawda, każde rozwiązanie, które sprawia, że pety lądują prosto do pojemnika, a nie na podłoże jest dobre, jednak sięgnięcie po wysokiej jakości popielniczki zapewnia nam, że są one rozwiązaniami na lata. W obecnych czasach dużą popularnością cieszą się popielniczki obrotowe. Ich wielką zaletą jest obecność przycisku, dzięki któremu jednym naciśnięciem jesteśmy w stanie zrzucić wszelkie niedopałki oraz popiół prosto do popielniczki. W ten sposób nie musimy dotykać niedopałków, a i tak zostaną one umieszczone w środku popielniczki, dzięki czemu jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Popielniczka obrotowa to również niezwykle stylowe rozwiązanie. Myśląc o popielniczce, na pewno do głowy przychodzi nam zwykły, okrągły artykuł, jednak w przypadku tego rodzaju popielniczki, mamy do czynienia z ozdobnym sprzętem, który świetnie pasuje jako element wystroju nowoczesnych mieszkań. Nie jest to jednak koniec zalet, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz popielniczki wykonane z metalu oraz szkła, dzięki czemu dopasujesz produkt bezpośrednio do swoich potrzeb. Z tego powodu, nie musisz się martwić, że zakupiony przez Ciebie artykuł szybko się zepsuje, dlatego wybierając naszą ofertę, możesz być spokojny o jakość zakupów.

Pokaż wyniki (32)
Popielniczki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: