tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Zadyma

Mała zadyma czyli jak robić sztuczki z dymem?

      Vapowanie to bez wątpienia świetny sposób na rzucanie palenia. Ale mimo wszystko nie jest traktowane w ten sposób przez wszystkich użytkowników e-papierosów. W szczególności młodemu pokoleniu przypadły do gustu „widowiskowe” aspekty tego typu palenia.

Nie od dziś wiadomo, że vapowanie przestało być tylko innym sposobem na dostarczenie organizmowi nikotyny. Na rynek wchodzą coraz to nowsze sprzęty, posiadają mocniejsze baterie, pojemniejsze atomizery, w opornościach grzałek możemy wybierać do woli. W internecie roi się od filmów, porad, wskazówek, które pokazują jak poszerzyć swoje umiejętności w zabawach dymem z e-papierosów. Tego typu pokazy organizowane są na festynach, imprezach, itp. Można więc stwierdzić, że sztuczki z dymu to artyzm. Aby opanować tę sztukę wystarczy wyposażyć się w dobre urządzenie, zalać ulubiony liquid, naładować baterie do pełna i zacząć trening. Im więcej będziemy ćwiczyć tym szybciej osiągniemy rezultaty. Istnieje kilka popularnych „kształtów”, które można uzyskać dzięki odpowiedniemu wypuszczaniu dymu z e-papierosa. Przedstawione tu wskazówki to krótka instrukcja, jak wykonywać niektóre z nich.

Jak robić kółka z dymu?

    liquidy
  • Francuski wydech
Inaczej popularny żagiel polega na powolnym i delikatnym wypuszczaniu (dokładniej wypychaniu, NIE wydmuchiwaniu) dymu ustami i wciąganiu go nosem. Kluczem do sukcesu jest wciągnięcie dużej ilości dymu do ust, „w policzki” bez zaciągania się. To sprawia, że dym staje się gęściejszy. Filmiki z małymi pokazami znajdziecie w sieci.
  • Kółka
To zdecydowanie najpopularniejszy wzór. Nie wymaga wiele wysiłku, a jedynie trochę praktyki. Jeśli nie wiesz jak robić kółka z dymu to zacznij od ułożenia ust w kształt litery O i rytmicznego wypuszczania dymu - pozwala cieszyć się zgrabnymi i trwałymi kółeczkami. Dla chcących zagłębić tajniki triku również odsyłamy do sieci.
  • Serduszka
To praktycznie ten sam trik co kółka. Wykonuje się go tak samo z dodatkiem lekkiego pstryknięcia palcami nad wypuszczonym kółkiem, co pomoże mu się „zagiąć” w kształt serca.
  • Tornado
To dość efektowna sztuczka, polegająca na wprowadzeniu wypuszczonego dymu w ruch wirowy. Wystarczy powoli wypuścić gęstą porcję dymu na płaską powierzchnię i wzbić ją w powietrze kolistym ruchem. Wymaga ona jednak ćwiczeń, gdyż nie jest łatwo odpowiednio „zakręcić” wypuszczoną chmurę. Youtube pomoże Wam opanować tą niezwykle widowiskową sztuczkę.
  • Byk
Jest to po prostu wypuszczanie dymu przez nos. Nie wymaga ćwiczeń, jest zdecydowanie najprostszą sztuczką i często wykonywana jest nieumyślnie.
  • Duch
Sztuczka ta zaliczana jest do najbardziej wymagającej ćwiczeń zabawy. Duch polega na wypuszczeniu bańki dymu i ponowne jego „wessanie”. Warto przytrzymać dym w ustach w celu jego zagęszczenia, następnie delikatnie go wypuścić, po czym szybko wciągnąć z powrotem.

Polecane produkty do trików: