tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Zippo

Odkrywamy nieznane dotąd zalety tych niezwykłych zapalniczek

        Pewnie nie raz spotkaliście się z sytuacją, kiedy podczas mocnego wiatru płomień Waszej zapalniczki gasł. Może pora się z tym raz na zawsze pożegnać? Z zapaliczką Zippo będziecie mogli zapomnieć o tym problemie… oraz o wielu innych.

Kultowe zapalniczki Zippo, których nie trzeba przedstawiać, charakteryzuje wiatroodporność. Płomień nie zgaśnie dopóki nie zamkniecie górnej
pokrywy zapalniczki. Jest to ogromny atut podczas wietrznych jesieni, szalonych przygód w ekstremalnych warunkach oraz po prostu podczas codziennego użytku. Użytkownicy zapalniczki przyznają mi rację, kiedy zagwarantuje, że jest ona bardzo łatwa w obsłudze. Aby wskrzesić płomień wystarczy unieść górną pokrywę zapalniczki oraz zakręcić metalowym kółeczkiem, które wywoła iskrę przez nacisk na kamień krzesiwowy. I tu warto wspomnieć, że aby zapalniczka działa poprawnie należy średnio co kilka tygodni wymienić wspomniany kamień krzesiwowy jak również knot, po dwóch lub trzech przycięciach.

Mogą Cię zainteresować:


Więcej o wymianie kamienia krzesiwowego oraz konserwacji lub wymianie knota możecie Państwo dowiedzieć się z filmików instruktażowych zamieszonych poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=D2_LNVAQ8oc
https://www.youtube.com/watch?v=368j0XqGxNk

        Niekwestionowanym atutem zapalniczek Zippo jest dożywotnia gwarancja, którą oferuje manufaktura tych świetnej jakości produktów oraz ich niepowtarzalny design. W ofercie Zippo znajdują się wzory wśród, których każdy odnajdzie odzwierciedlenie swojego stylu.