tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Fajki wodne - Bongo

Czym jest Bongo?

W tej kategorii produktów znajdziesz Bongo, będące odmianą fajki wodnej. To urządzenie pochodzi z Indii i możesz je kupić w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Tego typu rozwiązanie może być ciekawym urozmaiceniem spotkań w gronie znajomych oraz sposobem na relaks. Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych produktów i wybierz ten wariant, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Jak działa Bongo?

Dostępne w naszej ofercie Bongo składa się z ustnika, za pośrednictwem którego wciąga się dym. Zanim jednak dym dostanie się do płuc, w pierwszej kolejności zostaje przefiltrowany przez wodę, a następnie trafia do komory, z której jest bezpośrednio wciągany do płuc właśnie przy użyciu wspomnianego wcześniej ustnika. W dolnej części komory czyli tzw. dzbanie, znajduje się cybuch wraz z rurką. Górna część cybucha służy do umieszczenia w niej suszu, podczas gdy rurka zostaje zanurzona w wodzie.

Fajki wodne – rewelacyjny sposób na relaks

Proponowane przez nas fajki wodne idealnie sprawdzają się jako sposób na relaks. Możesz w powolny sposób zaciągać się dymem pochodzącym z Twojego ulubionego suszu, przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w dźwięk wydawany przez bulgoczącą wodę. W połączeniu z zapalonymi świecami i relaksacyjną muzyką w tle, niewątpliwie będzie to jeden z najbardziej relaksujących rytuałów.

Bongo wodne – dzięki niemu urozmaicisz każdą imprezę

Jeżeli kolejna impreza przebiega dokładnie tak samo, a Ty szukasz pomysłu na to, jakby ją urozmaicić, to niewątpliwie dostępne w naszej ofercie bongo wodne Ci w tym pomoże. Dzięki niemu masz możliwość wspólnego palenia ulubionego suszu wraz ze znajomymi. Możecie siedzieć przy stole lub na podłodze, rozmawiać, śmiać się i jednocześnie raczyć wyjątkowym smakiem i aromatem pochodzącym wprost z fajki wodnej. Wybierając to rozwiązanie możesz być pewny, że Twoi znajomi będą zadowoleni, a spędzony z nimi czas przebiegnie w atrakcyjniejszej formie.

Bongo – wybierz spośród wielu wariantów dostępnych na dym.pl

W bogatym asortymencie internetowego sklepu dym.pl znajdziesz wiele rodzajów fajek wodnych. W swojej ofercie posiadamy fajki wodne szklane oraz fajki wodne akrylowe. Możesz wybrać spośród wielu kolorów, kształtów oraz rozmiarów. Jeżeli interesuje Cię zakup podręcznej fajki, którą będziesz mógł zabrać ze sobą na spacer czy w podróż, to posiadamy takie modele w swoich propozycjach. Planujesz zakup dużej fajki, z której będziesz mógł korzystać wraz ze znajomymi? Dobrze się składa, bo takich modeli również u nas nie brakuje. Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością i ciekawym designem. Poza funkcją praktyczną, którą jest palenie suszu, mogą pełnić także funkcję ozdobną. Bongo wodne dostępne jest w różnorodnych przedziałach cenowych, dzięki czemu masz możliwość kupienia egzemplarza, który będzie spełniał Twoje oczekiwania zarówno pod kątem technicznym, estetycznym, a także cenowym. Zapoznaj się z ofertą sklepu dym.pl i ciesz się z posiadania własnej, dostosowanej do Twoich potrzeb fajki wodnej.Pokaż wyniki (107)
Fajki wodne - Bongo
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: