tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Jak poprawnie mieszać liquid?

E-papierosy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są świetną alternatywą dla zwykłych papierosów. Wraz z przypływem nowych konsumentów, pojawia się więcej pytań, jak poprawnie mieszać liquid, aby był on zarówno smaczny, jak i nie zagrażał naszemu zdrowiu za sprawą użycia niepoprawnych składników do samodzielnej produkcji liquidu. A więc jak poprawnie mierząc liquid?

Mieszanie liquidów, co warto wiedzieć przed zaczęciem naszej przygody?

Decydując się na samodzielnie mieszanie liquidów, musimy na samym początku dowiedzieć się, z czego się składają, a także, na co zwrócić uwagę, podczas ich tworzenia. Wiele osób, nie zdaje sobie sprawy, co znajduje się w składzie olejków, dlatego łatwo jest im przekazać nieprawidłową wiedzę, która następnie może odbić się na ich własnym zdrowiu. Podstawowym składem liquidu jest glikol oraz gliceryna, występująca w różnych proporcjach, które zależne są od posiadanej przez nas bazy, lub od naszego samodzielnego wymieszania tych obydwu składników. Na samym początku, powinniśmy jednak wiedzieć, jakie proporcje są najpopularniejsze, oraz dlaczego są one tak ważne.

W zależności od sprzętu, który obecnie posiadamy, musimy dopasować proporcję gliceryny do glikolu w naszym olejku. Mieszanie liquidu jest stosunkowo proste, jednak nieodpowiednie dopasowanie stosunków, może sprawić, że nasz atomizer zacznie gubić płyn, przez co nasz e-papieros zacznie się metaforycznie pocić. Aby tego uniknąć, musimy dostosować proporcję glikolu i gliceryny. W większości przypadków stosunek 50/50 jest odpowiedni, jednak czasami lepszym wyborem jest 60/40 lub 70/30. Nie da się jednak powiedzieć, jaki stosunek glikolu i gliceryny jest najlepszy, ponieważ każdy e-papieros jest inny, dlatego najlepszym wyborem jest samodzielne sprawdzenie liquidu w naszej maszynie.

Innym powodem, dla którego powinniśmy zwrócić uwagę na mieszanie liquidów proporcję, jest dostosowanie olejku do naszych potrzeb. Jeżeli zależy nam na ogromnych chmurach wydobywających się z naszych ust po stworzeniu liquidu, powinniśmy sięgnąć po większy stosunek gliceryny, ponieważ to właśnie ona odpowiada za rozmiar chmury. Jeżeli jednak preferujemy mocniejsze gryzienie w gardle, które przypomina nam palenie zwykłych papierosów, lepiej sięgnąć po olejki z większą ilością glikolu, który zapewni nam gryzienie gardła charakterystyczne dla zwykłych papierosów.

Czy mieszanie liquidów różnych firm może nam zaszkodzić?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mieszanie liquidów różnych firm może mieć negatywne skutki dla naszego zdrowia. Dlaczego? Wszystko za sprawą tego, że oprócz podstawowych składników, w liquidach znajdują się jeszcze inne substancje, które po nieprawidłowym zmieszaniu mogą mieć negatywne skutki. Jak to działa? Przy połączeniu dwóch liquidów, które są dla nas bezpiecznie, tworzy się trzecia substancja, w której zachodzą procesy między składnikami. Trzecia substancja jest produktem niezbadanym, dlatego nie wiemy, czy składniki znajdujące się w obydwu liquidach, nie reagują ze sobą w zły sposób, tworząc przy tym zagrożenie.

Oczywiście mieszanie smaków liquidów, nie jest czymś złym, gdy sięgniemy po produkty pochodzące od jednej marki. Jako przykład możemy wziąć premixy Selfie, https://dym.pl/selfie-premix,cp140,pl.html, których skład różni się jedynie aromatem odpowiadającym za smak naszego płynu. W ten sposób możemy bezpiecznie zmieszać dwa premixy, aby uzyskać połączenie zapewniające nowe doznania naszym kubkom smakowym, nie ryzykując przy tym naszym zdrowiem, o które musimy szczególnie dbać.

Mieszanie liquidów różnych mocy, sposób na poprawę smaku naszego olejku!

Podczas tworzenia własnych olejków, musimy pamiętać, że nie ma ludzi nieomylnych. W ten sposób może dojść do sytuacji, w której do naszego liquidu dodamy zbyt dużo shotów nikotynowych, przez co otrzymany roztwór będzie dla nas za mocny, w rezultacie czego, przyjemna chmurka, przemieni się w nieprzyjemne drapanie w gardle. Co zrobić w takim momencie? Czy musimy wyrzucić nasz liquid? Odpowiedzi na to pytanie są bardzo proste i zadowolą każdą osobę, która już pogodziła się z tym, że liquid jest niezdatny do użytku.

Mieszanie liquidów różnych mocy jest jak najbardziej możliwe, pod warunkiem że są to produkty tej samej firmy. W ten sposób możemy dolać więcej bazy do naszego olejku, dzięki czemu stężenie nikotyny będzie mniejsze, a w rezultacie czego nasz liquid ponowie stanie się smaczny oraz pozbędzie się nieprzyjemnych efektów. Na naszej stronie znajdziesz wiele różnych smaków liquidów: https://dym.pl/e-liquidy-i-premixy,cp97,pl.html, które w doskonały sposób zapewnią Ci przyjemność z palenia. W ofercie znajdziesz zarówno gotowe liquidy, jak i produkty typu longfill, które należy uzupełnić bazą, aby otrzymać odpowiedni roztwór.

Co zrobić, gdy nie mam czasu na mieszanie własnych liquidów?

Mieszanie własnych liquidów to zdecydowanie najlepsza opcja na stworzenie olejków przypasowanych do naszych indywidualnych gustów, jednak nie zawsze mamy wystarczającą ilość czasu, aby zająć się naszą małą zabawą w alchemika. Właśnie dlatego niezwykle popularne stały się jednorazowe urządzenia, które nie wymagają zarówno zalewania liquidem, jak i ładowania. Jednorazówki już teraz dostępne są w naszym sklepie pod adresem, https://dym.pl/vivo,c244,pl.html. Zakup jednorazówki to idealna opcja, gdy nie mamy czasu na naładowanie naszego urządzenia.

E-papierosy jednorazowe stanowią również naprawdę jakościową odskocznię, ponieważ ich smak jest wyrazisty oraz przyjemny. Co więcej, jednorazówki przydają się w sytuacjach, w których wybieramy się na imprezę i boimy się o zgubienie lub uszkodzenie naszego e-papierosa, który jest zdecydowanie droższy od jednorazowej opcji. Właśnie dlatego, jednorazowe e-papierosy mogą okazać się przydatne, nawet wtedy, gdy samodzielnie zajmujemy się mieszaniem liquidów.