tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Jakie olejki do e-papierosa wybrać?

Wybór odpowiedniego olejku do e-papierosa jest kluczowy, szczególnie na początku naszej przygody z vapeowaniem. W dużej mierze to właśnie on może zadecydować o tym, czy korzystanie z tego urządzenia przypadnie nam do gustu, czy szybko zrazimy się dojego używania. Jednak czym się kierować przy wyborze olejku do e-papierosa, aby nasze kubki smakowe zapewniły nam jak najlepsze uczucia?

Czym jest olejek do e-papierosa?

Na samym początku warto wyjaśnić, czym są liquidy używane w e-papierosach, ponieważ wiele informacji, które możemy znaleźć w sieci, błędnie informuje nas o substancjach zawartych w olejkach. Olejek do e-papierosa to płyn, który wlewamy w wyznaczone miejsce naszego e-papierosa. Zazwyczaj jest on sprzedawany w małych buteleczkach o pojemności 10 ml, jednak na rynku występują również większe warianty, które zapewnią nam, że płyn starczy nam na dłużej, a jest to szczególnie praktyczne w momencie, gdy już mamy wybrany nasz ulubiony smak liquidu, który będziemy często zalewać.

Warto jednak powiedzieć, z czego składa się olejek do e-papierosa, a w jego skład wchodzi glikol oraz gliceryna. Obydwie substancje zawarte są w różnych proporcjach, a ich zależność bardzo często zależy od firmy produkującej olejek, lub od danego gatunku olejku. Oczywiście nie jest to koniec składu, ponieważ olejki do e-papierosa mają różne smaki, i to one wpływają na to, co się w nich znajduje. Warto wspomnieć, że wiele osób może mieć mylne spojrzenie na olejki do e-papierosa z nikotyną. Za sprawą ustaw, które zostały przegłosowane, jedyne liquidy, które posiadają w swoim składzie nikotynę, to te, które mają maksymalną pojemność 10 ml, w innym przypadku, sami musimy ją dodać.

Na co zwrócić uwagę kupując olejki do e-papierosa bez nikotyny?

Decydując się na zakup olejku do e-papierosa, musimy pamiętać, że olejki do e-papierosa 100ml, nie mają w sobie zawartości nikotyny. Oczywiście, są one zdatne do użytku, dlatego, jeżeli nam to odpowiada, możemy z nich korzystać, jednak wiele osób, chciałoby mieć w nich chociaż trochę mocy. I tak jak łatwo możemy się domyślić, nie ma żadnego problemu, aby jej dodać. Potrzebne nam będą jedynie olejki do e-papierosa bez nikotyny oraz shoty nikotynowe, które do nich dodamy. W ten sposób nawet gotowe olejki o dużej pojemności mogą zapewnić nam smak nikotyny w naszych ustach bez potrzeby większych kombinacji.

Warto pamiętać, aby nie przesadzić z dodawaniem nikotyny, ponieważ zbyt duże stężenie może spowodować nieprzyjemne bóle gardła, dlatego przy tworzeniu własnego olejku, warto skorzystać z pomocy kalkulatorów, które pomogą nam wyliczyć, ile mililitrów płynu powinniśmy dodać, aby otrzymać zadowalającą nas moc. Oczywiście, z dłuższym stażem korzystania z e-papierosa, możemy zwiększać moc, ponieważ z czasem przyzwyczaimy się do podawanego stężenia, i może być ono dla nas zbyt małe.

Olejki do e-papierosa, smaki, od których warto zacząć naszą przygodę!

Ze względu na bardzo rozbudowany rynek vaperski, olejki do epapierosa smaki są bardzo rozbudowane. Dzięki temu możemy wybrać liquid o smaku, który lubimy. Dla przykładu, jeżeli jesteśmy fanem słonego karmelu, możemy sięgnąć po Premixy Selfie WetLips, dostępne pod adresem https://dym.pl/selfie-premix,cp140,pl.html. Wybranie smaku, który lubimy, pozwoli nam się przekonać do e-papierosów, ponieważ będziemy mieli nowy sposób na czucie naszego ulubionego smaku w ustach.

Na samym początku, warto unikać jednak bardzo mocnych smaków. Nieprzyzwyczajone gardło może na nie źle reagować, dlatego zakup liquidu o smaku mocnej mięty może spowodować podrażnienie podniebienia, które nie będzie miłe dla żadnego z użytkowników. Oczywiście nie wcale nie musi tak być, ponieważ każdy człowiek jest inny, dlatego sami musimy dostosować smak liquidu do własnych preferencji. Osoby, na samym początku swojej przygody z e-papierosami powinny sięgać po liquidy o mniejszej objętości https://dym.pl/e-liquidy-i-premixy,cp97,pl.html, ponieważ w ten sposób szybciej znajdą one swój ulubiony smak.

Olejki do e-papierosa z nikotyną, czyli produkty dla wymagających użytkowników!

E-papierosy coraz częściej stanowią sposób, na rzucenie klasycznych papierosów. Osoby rzucające zwykłe papierosy powinny wybierać olejki do e-papierosa z nikotyną, ponieważ to właśnie ona sprawia, że sięgamy po papierosa. W ten prosty sposób bardzo szybko zapomnimy o zakupie kolejnej paczki, ponieważ e-papierosy są znacznie przyjemniejsze, a dodatkowo nie pozostawiają po sobie brzydkiego zapachu, którym przechodzą nasze ręce. Jeżeli nie możesz przekonać się do e-papierosów, powinieneś spróbować jednorazowych e-inhalatorów, dostępnych pod adresem https://dym.pl/vivo,c244,pl.html. Z ich pomocą przekonasz się, czy e-papierosy to produkt stworzony dla Ciebie.