tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Akcesoria papierosowe

Akcesoria dla palaczy – wybierz spośród wielu propozycji

Ta kategoria produktów została stworzona z myślą o entuzjastach palenia papierosów i nie tylko. Zawiera bowiem liczne akcesoria dla palaczy, które umożliwiają przechowywanie wyrobów tytoniowych czy popielniczek służących do gromadzenia tytoniu w trakcie palenia papierosa. Ze względu na różnorodność proponowanych przez nas produktów, każdy z naszych obecnych oraz przyszłych klientów ma szansę na znalezienie idealnego egzemplarza dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie dym.pl i dokonaj zakupu odpowiadających Ci akcesoriów.

Niekonwencjonalne etui na papierosy

Odczuwasz przerażenie, kiedy kupujesz w sklepie paczkę papierosów i widzisz na niej fotografie, które w dramatyczny sposób przedstawiają prawdopodobne losy palaczy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi – tak – to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Są to etui na papierosy z nietuzinkowymi grafikami. Wybierając tego typu akcesoria do papierosów możesz zaraz po zakupieniu swojej ulubionej paczki wyrobów tytoniowych, przenieść jej zawartość do jednego z dostępnych w naszej ofercie etui i jednocześnie pozbyć się gorszącego Cię opakowania. Możesz wybrać spośród takich propozycji jak etui ze zwierzętami, kolorowymi wzorami, kobiecymi sylwetkami, znanymi budowlami i wiele, wiele innych. Proponowane przez nas produkty są niezwykle tanie, a co istotne, odznaczają się trwałością, dzięki czemu nie musisz każdorazowo kupować nowego etui do nowej paczki. Etui mieszczą zawartość całej paczki papierosów, czyli 20 sztuk.

Trwałe papierośnice – wybierz egzemplarz odpowiedni dla Ciebie

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne papierośnice, które pozwolą Ci zamienić budzące lęk opakowanie na trwałe i eleganckie akcesoria dla palaczy. Wśród licznych propozycji oferujemy Ci eleganckie papierośnice wykonane ze skóry lub metalu. Dostępne w stonowanych kolorach, stanowią perfekcyjne wyposażenie każdej, eleganckiej osoby. Dostępne w różnorodnych rozmiarach i kształtach. Idealnie sprawdzą się również w roli prezentu. Jeżeli wolisz jednak papierośnice z ciekawymi zdobieniami, to również ich u nas nie brakuje. Oferujemy Ci warianty z oryginalnymi nadrukami oraz te w różnorodnych kolorach. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednią papierośnicę dla siebie.

Wyjątkowe popielniczki – postaw na nietuzinkowe modele

W tej kategorii produktów znajdziesz także popielniczki w różnorodnych wariantach. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezwykle trwałe i pełnią należycie swoją funkcję przez długi czas. Te akcesoria do papierosów spodobają się zarówno palaczom, którzy stawiają na eleganckie dodatki oraz tym, którzy lubią pozostawać oryginalni. Masz do wyboru popielniczki samochodowe, popielniczki obrotowe, klasyczne oraz popielniczki zaopatrzone w zapadkę. Dostępne w różnorodnych kolorach i kształtach z całą pewnością spotkają się z Twoim uznaniem.Pokaż wyniki (48)
Akcesoria papierosowe
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: