tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Akcesoria ZIPPO


Zippo akcesoria – postaw na sprawdzoną markę

W ofercie naszego sklepu dym.pl znajdziesz różnorodne akcesoria Zippo. To znana na całym świecie amerykańska marka, która słynie głównie z produkcji niezawodnych zapalniczek. Rozpoznawany w większości krajów „klik” oraz charakterystyczny płomień to jedne z tych cech, które już zawsze będą kojarzyły się z marką Zippo. W naszym asortymencie dostępne są rozmaite, oryginalne akcesoria dedykowane zapalniczkom Zippo. Sprawdź jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą dostępną na dym.pl.

Akcesoria Zippo – wybieraj spośród wielu dostępnych produktów

Oferta sklepu internetowego dym.pl obfituje w Zippo akcesoria do zapalniczek. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi benzynę do zapalniczek, watki i filc oraz kamienie. Nie brakuje u nas także knotów oraz wkładów plazmowych i żarowych do zapalniczek. Na dym.pl znajdziesz także ogrzewacze do rąk oraz przeznaczone do nich, wymienne żarniki. Oferta jest niezwykle bogata, dzięki czemu znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie.

Zapalniczki Zippo akcesoria – kamienie

Kamienie do zapalniczek to rodzaj krzesiwa, bez których zapalniczka nie jest w stanie wydobyć ognia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz oryginalne kamienie Zippo przeznaczone do wszystkich rodzajów zapalniczek tej samej marki. Za sprawą czerwonego kółeczka, możliwa jest szybka i wygodna wymiana kamienia w zapalniczce benzynowej. Akcesoria do zapalniczek Zippo w postaci kamieni, są sprzedawane w poręcznych opakowaniach po 6 sztuk w każdym. Wybierz produkty z naszej oferty i ciesz się niezawodnym działaniem swojej zapalniczki.

Zippo akcesoria – benzyna do zapalniczek

Niezawodna zapalniczka marki Zippo do swojego działania potrzebuje benzyny. Dlatego też warto zgromadzić jej zapas i uzupełniać w razie konieczności. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz oryginalną benzynę tej samej marki. Ciecz została umieszczona w szczelnie zamkniętym opakowaniu, dzięki czemu jej transport jest bezpieczny. Opakowanie jest niezwykle poręczne, a dzięki dodatkowym funkcjonalnościom pozwala w szybki, łatwy i czysty sposób napełnić brakujące paliwo w zapalniczce. Postaw na to niezwykle praktyczne rozwiązanie i wybierz oferowany przez nas produkt.

Akcesoria Zippo – wkłady plazmowe, żarowe i nie tylko

W tej kategorii produktów znajdziesz także akcesoria Zippo w postaci wkładów plazmowych i żarowych do zapalniczek. Pasują one praktycznie do każdej zapalniczki tej samej marki z drobnymi wyjątkami. Wkłady plazmowe odznaczają się podwójną wiatroodporną wiązką plazmową i posiadają 10 sekundowy limit bezpieczeństwa. Zachowują słynny dźwięk kliknięcia Zippo. Ich żarowe odpowiedniki w wersji z pojedynczym płomieniem oferują regulowaną wysokość płomienia w kolorze niebieskim. Wśród naszych propozycji znajdziesz także oryginalne knoty do zapalniczek Zippo, watki i filc oraz wiele innych użytecznych akcesoriów. Zapoznaj się dokładnie z oferowanymi przez nas produktami i wybierz odpowiednie akcesoria do modelu zapalniczki, którą posiadasz.Pokaż wyniki (10)
Akcesoria ZIPPO
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: