tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

ZIPPO - Procent/Alko


Zippo Jack Daniels – wybierz zapalniczkę dla siebie

W tej kategorii produktów proponujemy Ci zapalniczki Zippo Jacka Daniels. Są to produkty popularnej amerykańskiej marki, która zyskała miano legendarnej. Wszystko to zawdzięcza charakterystycznemu płomieniowi i znanemu na całym świecie „click”. Firma Zippo udziela wieczystej gwarancji na swoje artykuły. Popularnym hasłem marki jest „działa albo naprawimy ją za darmo”. Takie zapewnienie stanowi najlepszy dowód na to, jak niezawodne są zapalniczki tego producenta. W szerokiej ofercie sklepu dym.pl znajdziesz ich wiele modeli, co pozwoli Ci na wybór tej odpowiedniej dla siebie. Sprawdź naszą ofertę prezentowaną na dym.pl i dokonaj zakupu wariantu dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zapalniczka Zippo Jack Daniels o uniwersalnym zastosowaniu

Zapalniczka to akcesorium, które sprawdzi się nie tylko w przypadku użytkowników wyrobów tytoniowych. Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, który okaże się przydatny w wielu sytuacjach. Zapalniczka Zippo Jack Daniels może bowiem pomóc w rozpaleniu ogniska, grilla czy zapaleniu świeczki. Artykuły marki Zippo sprawdzą się w wielu sytuacjach, a wszystko przez wzgląd na ich niezawodne działanie. Za sprawą systemu ochrony przed wiatrem, działają praktycznie w każdych warunkach. Ponadto, nie są to akcesoria jednorazowe, ze względu na możliwość uzupełniania zbiornika na paliwo. Jest to jeden z tych produktów, które mogą sprawować swoją funkcję przez wiele lat, dlatego warto posiadać je w swoim wyposażeniu.

Zippo Jack Daniels sklep internetowy dym.pl

W szerokim asortymencie naszego sklepu dostępne są różnorodne zapalniczki marki Zippo. W tej kategorii produktów proponujemy modele z grafikami słynnych marek alkoholowych takich jak Jack Daniels czy Guinness. Nasze produkty są niezwykle atrakcyjne wizualnie, co niewątpliwie stanowi kolejny powód ich popularności. Zippo Jack Daniels sklep internetowy to miejsce, gdzie znajdziesz rozmaite warianty tych niezawodnych produktów. Możesz wybierać spośród modeli z grafiką etykiety popularnych, wyżej wymienionych trunków lub butelek. Oferujemy Ci opcje z kolorowymi nadrukami lub czarno- białymi. Te wysokiej klasy zapalniczki posłużą Ci przez wiele lat zarówno jako atrakcyjne wizualnie gadżety, jak i użyteczne akcesoria. Poznaj ofertę naszych produktów dostępną na dym.pl i wybierz najlepszy wariant dla siebie.

Zapalniczki Zippo Jack Daniels – postaw na najwyższą jakość

Zapalniczki Zippo Jack Daniel to wysokiej jakości akcesoria, których niezawodność doceniana jest nawet przez najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Decydując się na ich zakup, możesz raz na zawsze pożegnać się z jednorazowymi zapalniczkami z kiosków, których działanie pozostawia wiele do życzenia. Zapalniczki Zippo będą dla Ciebie zawsze użyteczne, wystarczy, że zadbasz o nie w należyty sposób. Wszelkie niezbędne do tego akcesoria znajdziesz również w ofercie naszego sklepu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania i posłuży Ci przez wiele lat.Pokaż wyniki (6)
ZIPPO - Procent/Alko
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: