tr?id=935316774466743&ev=PageView&noscript=1

Saszetki nikotynowe

bagz-4-1-kategoria 
 

 

Czym są saszetki nikotynowe?     
 

Oferowane przez dym.pl saszetki nikotynowe to innowacyjny zamiennik dla palenia papierosów. Dzięki nim możliwe jest skuteczne zapobieganie głodowi nikotynowemu bez użycia tytoniu i wdychania substancji smolistych. Ponadto, ich użytkowanie jest tańsze od palenia papierosów. Saszetki są łatwe i bezpieczne w użyciu. Dodatkowo, dzięki ich stosowaniu, można uniknąć nieprzyjemnego zapachu dymu, który jest nieodłącznym towarzyszem klasycznych papierosów. Saszetka nikotynowa jest wykonana z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które wykorzystuje się przy produkowaniu żywności. Poszukując odpowiednich saszetek dla siebie, masz możliwość wybrania spośród kilku dostępnych w naszym sklepie wariantów.

Jak stosuje się woreczki nikotynowe?     
 

Stosowanie woreczków nikotynowych jest niezwykle łatwe. Po wyciągnięciu woreczka z opakowania umieszczasz go w jamie ustnej pomiędzy górną wargą, a dziąsłem. Aplikacja odbywa się w szybki i nieskomplikowany sposób. Woreczki nikotynowe dobrze przylegają do dziąsła i gwarantują optymalne wchłanianie do organizmu nikotyny. Woreczek można trzymać w jamie ustnej do 30 minut. Kiedy nikotyna zacznie się wchłaniać wyczujesz to dzięki delikatnemu mrowieniu w miejscu przyłożenia woreczka.

Czy woreczki nikotynowe są bezpieczne?     
 

Oferowane przez nas produkty są w stu procentach bezpieczne. Przede wszystkim wykonuje się je z materiałów stosowanych w produkcji żywności. Dodatkowo, posiadają bezpieczny skład. Pozbawione są substancji smolistych oraz tytoniu, co przeważa na ich korzyść w stosunku do papierosów. Woreczki nikotynowe nie powodują przebarwień na szkliwie zębów. Nie zagrażają również dziąsłom. To bezpieczny produkt, który z powodzeniem możesz stosować podczas walki z głodem nikotynowym.

Jakie są zalety stosowania woreczków nikotynowych?     
 

Decydując się na zakup woreczków nikotynowych masz pewność, że będziesz mógł stosować je wszędzie tam, gdzie najdzie Cię ochota na zapalenie papierosa. Bez względu na to czy będzie to miejsce pracy, autobus, kino czy Twój dom – wszędzie tam użyjesz woreczków w sposób dyskretny. Przede wszystkim, nie powodują one nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego, co ma miejsce w przypadku papierosów. Ponadto, woreczki nikotynowe nie podlegają ustawie o zakazie palenia w miejscu publicznym, więc nie musisz obawiać się, że zostaniesz ukarany mandatem. Co ważne, oferowane przez nasz sklep woreczki wzbogacone są różnorodnymi aromatami. Dzięki temu powodują przyjemny smak w ustach oraz ładny zapach. W związku z tym mogą służyć również jako odświeżacze oddechu. Woreczki sprzedawane są w poręcznych opakowaniach, dzięki czemu bez trudu można zabrać je ze sobą wszędzie. Ich aplikacja również nie zajmuje wiele czasu. Co ważne, za sprawą stosowania woreczków nikotynowych nie musisz odrywać się od wykonywanych przez siebie czynności, co ma miejsce w przypadku palenia papierosów. Ten innowacyjny produkt z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie dla siebie woreczki nikotynowe.

Snusy — gdzie kupić saszetki nikotynowe?  
 

Ze względu na rosnącą popularność saszetek nikotynowych, możemy zastanawiać się, gdzie kupić Snusy, ponieważ nie są one dostępne we wszystkich sklepach. Z pomocą przychodzi nam jednak Internet, ponieważ Snusy bez żadnego problemu mogą być dystrybuowane do klienta przy pomocy usług kurierskich. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala nam na dostarczenie produktu, do miejsc, w których nie są one sprzedawane, ale także pomaga nam w zaoszczędzeniu naszego czasu, ponieważ w kilku kliknięciach jesteśmy w stanie zamówić saszetki z nikotyną bezpośrednio do naszego domu, bez konieczności jego opuszczania.

Co więcej, takie rozwiązanie jest również świetnym wyjściem dla osób, które chcą spróbować Snusów nikotynowych, jednak w swojej okolicy nie mają miejsca, w którym mogą je kupić, lub oferta sklepów znajdujących się w pobliżu jest znikoma, przez co nie mamy zbyt dużej możliwości wyboru. Snus w Polsce gdzie kupić, było pytaniem, które pojawia się często, jednak większa świadomość zarówno dostawców, jak i klientów sprawiła, że Snus jest produktem, który w prosty sposób zostanie dostarczony nam do naszego domu. Saszetki nikotynowe ze względu na opcje dostarczenia do naszego domu to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie oszczędność.

Czy saszetki z nikotyną to dobra alternatywa dla klasycznych papierosów?  
 

Palenie klasycznych papierosów mimo tego, że traci na swojej popularności, nadal jest jednym z najczęstszych sposobów przyjmowania nikotyny do organizmu. Wiadomym faktem jest jednak to, że z paleniem wiąże się wiele chorób oraz innych negatywnych skutków, dlatego coraz częściej palacze sięgają po saszetki z nikotyną, które skutecznie zmniejszają głód nikotynowy, a dodatkowo są zdrowszym rozwiązaniem niż palenie papierosów. Co więcej, saszetki nikotynowe nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, co powoduje, że po ich aplikacji nie przesiąkamy dymem oraz brzydkim zapachem.

Snus nikotynowy to również idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które nie mogą wyjść w trakcie wykonywania swoich czynności na papierosa, ponieważ bez problemu możemy go stosować w pomieszczeniach. Co więcej, Snusy są bardzo dyskretne, dzięki czemu nikt nie zauważy, że spożywamy nikotynę. Woreczki nikotynowe Snus to świetne rozwiązanie zarówno dla palaczy, jak i osób chcących zrelaksować się, a także doświadczyć odprężenia, a także pobudzić się do działania. Snus to świetna alternatywa dla każdego palacza, jednak znajduje on swoich odbiorców również wśród osób, które nie palą papierosów.

Saszetka nikotynowa, jako alternatywa dla papierosów ma również dodatkowe zalety. Przede wszystkim jej smak różni się, ponieważ do jej produkcji nie wykorzystuje się tytoniu, którego smak odrzuca wiele osób. Nie jest to jednak koniec zalet, ponieważ głównym pozytywem jest brak przebarwiania się zębów, dzięki czemu saszetka nikotynowa jest świetnym rozwiązaniem dla osób dbających o higienę jamy ustnej.

Saszetki nikotynowe — rozwiązanie dla każdej osoby?  
 

Mogłoby się wydawać, że saszetki nikotynowe są rozwiązaniem, które jest dobrym wyborem praktycznie dla każdej osoby. Musimy jednak pamiętać, że Snus przeznaczony jest jedynie dla osób pełnoletnich, dlatego osoby mające poniżej osiemnastego roku życia nie powinny ich stosować. Co więcej, korzystanie z saszetek nikotynowych nie jest wskazane dla kobiet będących w ciąży, a także dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi nerek czy wątroby. Oczywiście, wszystko jest dla ludzi, jednak na pierwszym planie zawsze powinniśmy mieć swoje zdrowie, które mamy tylko jedno i powinniśmy o nie dbać.

Warto wspomnieć również o tym, że nikotyna jest substancją silnie uzależniającą, podobnie jak kofeina, przez co regularne stosowanie może zbudować w naszym organizmie nawyk. W tym miejscu warto również wspomnieć, że w przypadku Snusu mamy do czynienia z produktem nikotynowym, jednak sama nikotyna nie powoduje ryzyka zachorowania na raka. Oczywiście, zbyt częste stosowanie może mieć konsekwencje na naszym zdrowiu, ponieważ nikotyna dostarczana w nadmiernych ilościach może doprowadzić nas do podwyższonego tętna.

Czy saszetki z nikotyną mają szansę podbić rynek palaczy?  
 

Coraz ciekawszą tendencją wśród młodych ludzi, jest porzucanie klasycznych papierosów na rzecz alternatywnych wyrobów tytoniowych oraz nikotynowych. Co prawda, Snus w Polsce przebił się do większej świadomości ludzi, dopiero niedawno, to możemy prognozować, że z roku na rok, coraz więcej osób porzuci klasyczne papierosy, lub w ogóle nie będzie ich kupowało, ponieważ atrakcyjność klasycznych wyrobów tytoniowych znacznie się zmniejszyła. Jest to oczywiście pozytywna tendencja, ponieważ palenie papierosów niesie za sobą więcej niekorzystnych efektów, niż inne wyroby nikotynowe.

Dużą rolę w procesie zmiany podejścia do papierosów ma również większa świadomość społeczeństwa. Dawniej, papierosy były przedstawiane jako wyroby pomagające w integracji międzyludzkiej, natomiast obecnie, Snusy, czy inne produkty nikotynowe skutecznie wypierają papierosy tradycyjne. Warto również wspomnieć, że cena, którą musimy zapłacić za saszetki  nikotynowe, jest mniejsza, niż w przypadku papierosów, dlatego korzystanie ze Snusów nie będzie tak bolesne dla naszego portfela. Jest to związane z ciągle podwyższaną akcyzą na papierosy, które z roku na rok stają się produktem coraz bardziej ekskluzywnym pod względem ceny, którą musimy za nie zapłacić.

Jakie rodzaje Snusu nikotynowego znajdują się w naszym sklepie?  
 

Pytaniem, które bardzo często pojawia się obok ,, Gdzie kupić Snus?’’, jest to, czym odróżniają się saszetki nikotynowe w naszej ofercie, ponieważ nie da się ukryć, że znajdziesz w niej naprawdę pokaźną ilość wyrobów nikotynowych. Na samym początku warto powiedzieć o mocy saszetek nikotynowych, ponieważ to właśnie ona jest pierwszym kryterium podczas wyboru woreczków. Moc saszetki nikotynowej określana jest w miligramach, a w naszej ofercie znajdziesz produkty, w których zawartość nikotyny wynosi od 4 mg, aż do 50 mg. Dzięki tak dużych różnicach w zawartości, bez problemu możemy dopasować saszetki, które będą najbardziej dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb.

Innym kryterium, które pomaga w rozdzieleniu saszetek nikotynowych, jest ich smak. Ze względu na nasze osobiste preferencje, możemy wybrać Snusy nikotynowe w wariantach smakowych, które najbardziej przypadną nam do gustu. Takie rozwiązanie sprawia, że łatwiej będzie nam się przekonać do alternatywnego sposobu przyjmowania nikotyny, ponieważ w ustach będziemy czuć znany, oraz lubiany przez nas smak, a co za tym idzie, nasz organizm lepiej zareaguje na przyjmowanie nikotyny w ten sposób. 

Ostatnim kryterium, ze względu na które możemy posortować Snusy nikotynowe jest zawartość saszetek w opakowaniu. Najbardziej klasyczną opcją są opakowania, w których znajduje się 20, lub 22 saszetki, niemniej jednak, w naszej ofercie dostępne są również opakowania, mające w sobie nawet 30 sztuk woreczków, dzięki czemu, jedno opakowanie saszetek nikotynowych starczy nam na dłuższy czas. 

 

Pokaż wyniki (51)
SNUS - Saszetki nikotynowe
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: