SNUS - Saszetki nikotynowe


Czym są woreczki nikotynowe?

Oferowane przez dym.pl woreczki nikotynowe to innowacyjny zamiennik dla palenia papierosów. Dzięki nim możliwe jest skuteczne zapobieganie głodowi nikotynowemu bez użycia tytoniu i wdychania substancji smolistych. Ponadto, ich użytkowanie jest tańsze od palenia papierosów. Woreczki są łatwe i bezpieczne w użyciu. Dodatkowo, dzięki ich stosowaniu, można uniknąć nieprzyjemnego zapachu dymu, który jest nieodłącznym towarzyszem klasycznych papierosów. Woreczek nikotynowy jest wykonany z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które wykorzystuje się przy produkowaniu żywności. Poszukując odpowiednich woreczków dla siebie, masz możliwość wybrania spośród kilku dostępnych w naszym sklepie wariantów.

Jak stosuje się woreczki nikotynowe?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest niezwykle łatwe. Po wyciągnięciu woreczka z opakowania umieszczasz go w jamie ustnej pomiędzy górną wargą, a dziąsłem. Aplikacja odbywa się w szybki i nieskomplikowany sposób. Woreczki nikotynowe dobrze przylegają do dziąsła i gwarantują optymalne wchłanianie do organizmu nikotyny. Woreczek można trzymać w jamie ustnej do 30 minut. Kiedy nikotyna zacznie się wchłaniać wyczujesz to dzięki delikatnemu mrowieniu w miejscu przyłożenia woreczka.

Czy woreczki nikotynowe są bezpieczne?

Oferowane przez nas produkty są w stu procentach bezpieczne. Przede wszystkim wykonuje się je z materiałów stosowanych w produkcji żywności. Dodatkowo, posiadają bezpieczny skład. Pozbawione są substancji smolistych oraz tytoniu, co przeważa na ich korzyść w stosunku do papierosów. Woreczki nikotynowe nie powodują przebarwień na szkliwie zębów. Nie zagrażają również dziąsłom. To bezpieczny produkt, który z powodzeniem możesz stosować podczas walki z głodem nikotynowym.

Jakie są zalety stosowania woreczków nikotynowych?

Decydując się na zakup woreczków nikotynowych masz pewność, że będziesz mógł stosować je wszędzie tam, gdzie najdzie Cię ochota na zapalenie papierosa. Bez względu na to czy będzie to miejsce pracy, autobus, kino czy Twój dom – wszędzie tam użyjesz woreczków w sposób dyskretny. Przede wszystkim, nie powodują one nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego, co ma miejsce w przypadku papierosów. Ponadto, woreczki nikotynowe nie podlegają ustawie o zakazie palenia w miejscu publicznym, więc nie musisz obawiać się, że zostaniesz ukarany mandatem. Co ważne, oferowane przez nasz sklep woreczki wzbogacone są różnorodnymi aromatami. Dzięki temu powodują przyjemny smak w ustach oraz ładny zapach. W związku z tym mogą służyć również jako odświeżacze oddechu. Woreczki sprzedawane są w poręcznych opakowaniach, dzięki czemu bez trudu można zabrać je ze sobą wszędzie. Ich aplikacja również nie zajmuje wiele czasu. Co ważne, za sprawą stosowania woreczków nikotynowych nie musisz odrywać się od wykonywanych przez siebie czynności, co ma miejsce w przypadku palenia papierosów. Ten innowacyjny produkt z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie dla siebie woreczki nikotynowe.Pokaż wyniki (17)
SNUS - Saszetki nikotynowe
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: